Logo RSS
جدیدترین پسوردهای نود32 دنياي نرم افزار احدسافت وارWorld Software

دنياي نرم افزار

با ورود نرم افزار معروف و پرکاربرد Office 2010 بازهم بعضی از کاربران با مشکلی همیشگی، یعنی محیط گرافیکی نرم افزار Office مواجه خواهند شد. در سال 2007 که آفیس 2007 وارد بازار شده بود خیلی ها به خاطر محیط گرافیکی این نرم افزار که با ظاهری کاملا متفاوت عرضه شده بود ترجیح دادند با همان آفیس 2003 به کار خود ادامه دهند ، ولی چند ماهی نگذشته بود نرم افزاری معرفی شد که منوهای Office 2007 را مانند Office 2003 میکرد و به این ترتیب مشکل اکثر کاربران حل شد.. این نرم افزار منوهای آفیس 2010 شما را همانند آفیس 2003 خواهد کرد و به این ترتیب شما رابط گرافیکی همانند آفیس 2003 خواهید داشت. اگر با منوهای آفیس 2010 دچار مشکل شده اید، Classic Menu for Office 2010 بهترین گزینه برای شما می باشد. دسترسی سریع به تمام امکانات نرم افزار با این نرم افزار میسر خواهد شد و علاوه بر استفاده از امکانات ورژن جدید نرم افزار Microsoft Office از محیط گرافیکی همانند Office 2007 برخوردار خواهید بود . شاید سوالی برای شما پیش آمده باشد که آیا این نرم افزار امکانات اضافه شده در منوهای نسخه 2010 را در خود جای داده است ؟ در پاسخ سوال شما باید بگوییم که این نرم افزار تمامی امکاناتی که در نسخه 2010 به Office اضافه شده است را در منوهای خود تعبیه کرده و این طور نیست که دقیقا همان منوهای نسخه 2003 برای شما پدیدار شود.
 


قابلیت های کلیدی نرم افزار Classic Menu for Office 2010 v4.5:
- سازگاری با نرم افزارهای بسته نرم افزار Office مانند Word, Excel, PowerPoint, Access و Outlook 2010
- سهولت در نصب نرم افزار و بدون تنظیمات دشوار
- تغییر منوهای Office 2010 به منوهای Office 2007
- اضافه شدن تمامی امکانات جدید نسخه 2010 به منوهای تغییر یافته
- دسترسی سریع به تمامی امکانات آفیس
- امکان غیرفعال و فعال کردن آسان نرم افزار
- مفید برای استفاده در شرکت ها و سازمان برای سرعت در استفاده از نرم افزار آفیس
- حجم بسیار مناسب نرم افزار
- سازگاری کامل با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...
 طريقه فعالسازي : بعد از نصب نرم افزار را اجرا كرده و از داخل پوشه Keygen فايل Keygen.exe را اجرا نماييد. و از سريال توليد شده نرم افزار را ريجيستر نماييد.

دانلودClassic Menu for Office 2010 v4.5

 دسته بندی : نرم افزارآفیس


نویسنده: احدسافت وار
نرم افزار USB Disk Security حمایت 100% توسط درایوUSB را بر ضد نرم افزارهای مخرب برای کامپیوتر شما ارایه می کند , در صورتی که نرم افزارهای دیگر قادر به حمایت 90% از سیستم شما نمی باشند و نمی توانند برای حفاظت از کامپیوترهای افلاین موثر واقع شوند ونیازمند ان هستند که به صورت مرتب نرم افزار را بروزرسانی کنیم.هنگامی که ویروس یا کرم جدیدی وارد سیستم شما می شود سایر ضد ویروسها نیاز پیدا می کنند بروزرسانی نرم افزار را انجام دهند و باعث می شود که اسیب پذیری سیستم شما کم شود ولی USB DISK SECURITY با استفاده از تکنیک جدید و کار امد بدون نیاز به UPDATE کردن قادر خواهد بود از سیستم شما در برابر هر گونه خطری حفاظت کند.
USB DISK SECURITY از تکنیک پیشرفته ای برای حمایت و بلاک کردن بدافزارها از طریق درایوUSB استقاده می کند. تعداد کمی نرم افزار ضد ویروس هستند که بتوانند مانند USB DISK SECURITY حمایت کامل را توسط درایوUSB برای شما فراهم کنند و
Portable USB Disk Security v5.2.0.5  بهترین نرم افزار در این زمینه می باشد.
هنگام مقایسه USB DISK SECURITY با دیگر نرم افزارهای ضد ویروس متوجه خواهید شد که این نرم افزار از کوچکترین نرم افزارهای
ضد ویروس می باشد و در عین حال برای SCAN کردن و پاک کردن ویروسها کمترین مقدار رم را برای انجام این منظور مورد استفاده قرار می دهد.
Portable USB Disk Security v5.2.0.5 بهترین ضد ویروسی است که قادر به حمایت از کامپیوتر در حالت افلاین بدون نیاز به بروزرسانی خود می باشد . همچنین این نرم افزار سازگاری کامل با دیگر نرم افزارها را دارد در صورتی که در اکثر موارد شما نمی توانید همزمان از دو نرم افزار ضد ویروس بر روی کامپیوتر خود استفاده کنید و موجب می گردد که امنیت کامپیوتر شما کم شود در صورتی که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید همزمان دو نرم افزارضد ویروس بر روی سیستم خود داشته باشید.
استفاده از این نرم افزار باعث کاهش سرعت سیستم شما نمی شود . برای مثال فایل SETUP این نرم افزار 1 MB حجم دارد و این برنامه فقط 1 تا 7 مگابایت از رم کامپیوتر شما را مورد استفاده قرار می دهد.
این تصویر تغییر اندازه داده شده. برای نمایش آن به صورت کامل لطفا روی این نوار کلیک نمائید. اندازه اصلی تصویر 755×547 می باشد.
برای استفاده از این نرم افزار نیاز به یک حافظه USB دارید تا بتوانید توسط ان از سیستم خود حفاطت نموده و برنامه را توسط ان اجرا کنید.
 

برخی از ویژگیهای برنامه:
- حمایت 100% بر ضد بدافزارها , ویروسها و نرم افزارهای جاسوسی توسط حافظه USB
- بهترین و مطمئن ترین راه حل برای حمایت از کامپیوتر در حالت افلاین
- سریعترین وکوچکترین نرم افزار ضد ویروس در حال حاضر
- سازگاری و هماهنگی با سایر نرم افزارها
سادگی و اسانی کار و همچنین رابط کاربری ساده این نرم افزار باعث می شود که شما بدون نیاز به هرگونه مهارت و تجربه بتوانید با این برنامه کار کنید.
 
 

دسته بندی : آنتی ویروس


نویسنده: احدسافت وار
مي دانيد بخشي از فايل ها و پوشه هايي كه در سيستم تان هستند ، ‌فايل هايي تكراري اند كه مشابه يكديگرند و در قسمت هاي مختلف كامپيوتر تان ذخيره شده اند و فضاي اضافي بسيار زيادي را اشفال كرده اند؟ ممكن است خودتان يك آهنگ خاص را چندين بار در جاهاي مختلف سيستم تان ذخيره كرده باشيد و يا نرم افزاري را چندين بار دانلود كرده باشد و هر دفعه آن را در جاي مختلفي ذخيره كرده باشيد .  با نرم افزار Duplicate File Cleaner مي توانيد بصورت اتوماتيك و پيشرفته و سريع فايل هاي تكراري را در سيسم تان شناسايي كرده و فقط يك نسخه از آن ها را نگه داشته و بقيه را حذف كنيد و با اين كار فضاي آزاد بيشتري در هارد تان ايجاد كرده و سبب بهبود كاركرد سيستم و افزايش سرعت كامپيوتر تان شود .Duplicate File Cleaner نرم افزاري حرفه اي براي پيدا كردن فايل هاي تكراري در كامپيوتر است كه به شما كمك مي كند تا فايل ها و پوشه هاي بسيار زيادي كه در جاهاي مختلف سيستم تان هستند و تكراري اند را پيدا و حذف شان كنيد .سرعت كار اين نرم افزار بسيار بالاست . اين نرم افزار با استفاده از روش هاي پيشرفته اي فايل ها و پوشه ها را بصورت بايت به بايت مقايسه كرده و هوشمندانه فايل هاي تكراري را در سيستم تان شناسايي مي كند .اين نرم افزار علاوه بر شناسايي و  حذف فايل هاي تكراري  ،‌ كاركرد مهم ديگري هم دارد و آن اين است كه فايل هاي بيهوده و اضافه مانند انواع مختلف فايل هاي تمپ (يا موقتي) را هم شناسايي و حذف مي كند . همچنين Duplicate File Cleaner مي توانيد فايل هاي تكراري در هر نوع دستگاه پلير و بازي مانند آي پاد ، PSP را هم شناسايي و حذف كند . علاوه بر اين ، با اين نرم افزار مي توانيد 2 پوشه خاص را با هم همسان (يا سينك ) كنيد  ،‌به عنوان مثال مي توانيد پوشه اي در كامپيوتر تان ايجاد كنيد و فايل هاي روي حافظه فلش تان را در آن بريزيد ،‌ بعد از آن فلش تان را در جاهاي مختلفي مي بريد و فايل هايي به آن اضافه / كم مي كنيد ، سپس كافيست از طريق نرم افزار Duplicate File Cleaner ، فلش تان را با آن پوشه سينك كنيد تا اگر فايلي روي فلش تان تغيير كرده و يا اضافه شده ، با فايل هاي روي آن پوشه همسان شود تا در هر 2قسمت فايل هايي كاملا يكسان داشته باشيد كه هر زمان به آن ها احتياج داشتيد ،‌هم بر روي فلش تان و هم بر روي كامپيوتر تان در دسترس تان باشد.
نسخه اي كه در اينجا براي شما قرار داده شده است ، بصورت پورتيبل است و حجم بسيار بسيار كمي دارد .
 


قابليت هاي نرم افزار  Portable Duplicate File Cleaner v2.5.4 Build 168 :
- پاك كردن فايل هاي بيهوده (شامل فايل هاي اينترنتي موقتي ، فايل هاي سطل بازيافت، كش اينترنت و ... )
- امكان تهيه گزارش فايلهاي تكراري بصورت هاي HTML, TXT, XML, CSV
- پيدا كردن و حذف سريع فايل هاي تكراري مانند استاد ، فايل هاي موزيك و ...
- همسان كردن پوشه ها و يكي كردن محتويات هر 2 پوشه دلخواه
- امكان بازگرداندن فايل هاي حذف شده توسط نرم افزار
- مديريت و نظارت كامل بر روي فايل هاي تكراري
- امكان مقايسه پوشه ها با روشي بسيار پيشرفته
- تنطيمات پيشرفته در جستجوي فايل ها
- جستحوي هوشمند فايل ها و پوشه ها
- شناخت فرمت هاي بسيار گوناگون
- محيط كاري ساده و روان
و ...

دانلودPortable Duplicate File Cleaner v2.5.4 Build 168


دسته بندی : نرم افزارکاربردی


نویسنده: احدسافت وار
دوشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۱۳۸۹
نرم افزار حذف فایل هایی که پاک نمی شوند! با Unlocker 1.9.0 32Bit And 64Bit

بي شك شما نيز در هنگام پاک کردن بعضی فایل ها و فولدر ها در ويندوز با خطا و پیغام زیر مواجه شده ايد:
cannot delete folder: it is used by another person or program
چنانچه متوجه منظورم نشديد, به اين تصوير مراجعه كنيد.


اين پيام خطا زماني در ويندوز رخ ميدهد كه كاربر قبلا در حال استفاده از اطلاعات مورد نظر بوده و اكنون قصد اعمال ويرايش يا حذف آن ها را دارد, حال  به دليل استفاده ويندوز از اين اطلاعات , تا زمان ري استارت يا خاموش شدن سيستم امكان انجام چنين اعمالي بروي فايل هاي مربوطه از كاربر سلب شده و پيام فوق ظاهر ميشود.
به نظر شما روشي بهتر و سريعتر از ري استارت كردن ويندوز وجود ندارد؟
جواب شما در دست نرم افزاري  كوچك و مفيد, بنام Unlocker  است, همانطور كه از اسمش مشخص است وظيفه اين نرم افزار باز كردن قفل يا آزاد سازي برنامه ها از شر ويندوز سمج  ميباشد!
اين نرم افزار با اضافه كردن گزينه اي جديد به منوي راست كليك ويندوز, امكان آزاد سازي برنامه مورد نظر از حافظه ويندوز را به سريعترين روش ممكن فراهم ساخته و شما را از ري استارت كردن سيستم خود بي نياز ميكند.
روش استفاده از اين نرم افزار بسيار ساده و سريع ميباشد بدين صورت كه: در صورت مواجه شدن با اين خطا (پيام فوق), ابتدا بروي فايل يا پوشه مورد نظر خود راست كليك كرده و از منوي باز شده گزينه Unlocker را انتخاب ميكنيد, حال در پنجره باز شده ميتوانيد ببينيد كه اين برنامه توسط چه نرم افزار ديگري بكار گرفته شده و پس از آن بروي فايل قفل شده  كليك كرده و با كليك بر كليد Unlock آن را  آزاد كنيد, سپس ميتوانيد فايل مربوطه را ويرايش نموده و يا از سيستم خود حذف كنيد.
با توجه به بروز بيش از حد اين خطا بخصوص در ويندوز XP , نصب و استفاده از اين نرم افزار چند كيلو بايتي مفيد و كاربردي به كليه كابران ويندوز XP توصيه ميشود. اين نرم افزار كاملا رايگان بوده و بدون شك تا فرا رسيدن زمان استفاده شما از ويندوز ويستا, يكي از محوري ترين نرم افزار هاي مورد استفاده شما در ويندوز XP و سون خواهد بود.

دانلودUnlocker 1.9.0 32Bit And 64Bit


دسته بندی : نرم افزارکاربردی


نویسنده: احدسافت وار
آخرین مطالب
» آپدیت سریع آنتی ویروس و سریالهای روزانه برای NOD32/ESET Smart Security (جدید) ( چهارشنبه دوازدهم تیر ۱۳۹۲ )
» مجموعه شعری ساغر ( چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ )
» دانلودEsmNama_9632 ( چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ )
» دانلود فلش پلیر جدید Adobe Flash Player 11.6 Final x32/x64 ( چهارشنبه سوم مهر ۱۳۹۲ )
» بازی حکم نسخه 3.1.0.2 ( دوشنبه یکم مهر ۱۳۹۲ )
» تم جديد و بسيار عالي و زيباي Concept Windows 8 Light براي ويندوز 7 ( جمعه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۲ )
» بازیابی اطلاعات از دست رفته سیمکارت موبایل بوسیله Sim Card Data Recovery V3.0.1.5 ( جمعه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۲ )
» دانلود نرم افزار ساخت بنرهای تبلیغاتی فلش با Aleo Flash Intro Banner Maker v3.8 ( جمعه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۲ )
» AXPDF PDF to Image Converter 2.11 تبدیل کننده PDF به عکس ( جمعه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۲ )
» دانلود تفسیر گرانقدر نور ؛ اثر دکتر مصطفی خرمدل ( جمعه بیست و نهم شهریور ۱۳۹۲ )
» دانلود Flip PDF Pro v1.5.2.0 - نرم افزار ویرایش فایل های پی دی اف و تبدیل به کتاب های ورق زن ( پنجشنبه بیست و هشتم شهریور ۱۳۹۲ )
» جراحی پلاستیک رایگان و بی ضرر در رایانه با Virtual Plastic Surgery Software 1.0 ( چهارشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۲ )
درباره ما

جدیدترین پسوردهای نود32 دنياي نرم افزار احدسافت وارWorld Software
احدسافت وار
بازدید کننده محترم
ورود شما را
خوش آمد می گوییم
امیدواریم این وبلاگ
مورد استفاده شمادوست عزیز قرار گیرد.
دنياي نرم افزار
احدسافت وار
اگرمایل به تبادل لینک هستید مارا لینک نماییدواطلاع دهیدشمارالینک نماییم


ایمیل : ahadsoftware@yahoo.com

div style="text-align: center;">

مای فون سایت تخصصی موبایل - مای فون سایت تخصصی موبایل چت روم - چت روم

 جدید ترین بازی های 2013